Оліфіренко Надія Михайлівна, вчитель початкових класів Покровського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Менської міської ради.Освіта вища. Закінчила Чернігівський ДПІ ім. Т.Г.Шевченка у 1984 році.
Кваліфікація за дипломом: учитель початкових класів.
Стаж педагогічної роботи: 36 років.
Працювала вихователем ГПД з 1984 року по 1995 рік у Жовтневій середній школі.
З 1995 - вчитель початкових класів Жовтневої ЗОШ І-ІІІ ступенів.
З 2011 по 2020 вчитель початкових класів Покровської ЗОШ І-ІІІ ступенів .
З 01 січня 2021 вчитель початкових класів Покровського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.
Навчально-методична діяльність: Координація роботи шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів. Організація семінарів, тренінгів, майстер-класів, засідань МО. Вивчення стану методичного забезпечення викладання предметів у початковій ланці в школі. Участь у фахових конкурсах, зокрема «Учитель року» в номінації «Вчитлі початкових класів» та "Інклюзивне навчання в початковій школі". Вивчення та впровадження в свою діяльність досвідів роботи кращих вчителів початкових класів району. Підвищення кваліфікації, самоосвіта, участь у заходах щодо обміну досвідом з колегами району. Організація участі учнів у районних олімпіадах та онлайн олімпіадах. В роботі вчителя практикую застосування мультимедійних засобів навчання. Робота з обдарованими дітьми за індивідуальним планом. Підготовка учнів до участі у предметних олімпіадах. До 2020 року керівник шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів. Розробка уроків, презентацій, завдань для дистанційного навчання, тестів, ігор.
Методи роботи: робота в парах, робота в групах, ІКТ технології, проблемне навчання, дослідницька робота на уроках ЯДС, інтерактивне навчання, дискусія, пошукова робота, проектні технології.
Дотримуюсь наступних принципів педагогічної діяльності:
- Виконання рекомендацій МОН під час роботи в НУШ;
- Комплексний підхід до навчання і виховання;
- Повага до особистості дитини;
- Зв’язку з життям;
- Наочності;
- Систематичності та послідовності;
- Цілеспрямованості педагогічного процесу;
- Науковості.
Прийоми на різних етапах уроку:
- Актуалізація опорних знань ("Так чи ні", "Я - павучок", «Вірю - не вірю», «Знайди помилку», «Інтелектуальна розминка»);
- Мотивація ("Навіщо це мені потрібно", "Де це можна застосувати", «Проблемне питання», «Мікрофон»);
- Вивчення нового матеріалу («Мозковий штурм», представлення проектів і презентацій, робота з текстом, застосування цеглинок Лего, практична робота, ігри);
- Закріплення, повторення, контроль («Математичний диктант","Графічний диктант», "Словниковий диктант", "Вправи з наочністю", «Експрес-тест», самостійна робота).
Привіт
ОтветитьУдалитьпривіт
Удалить